Mieszkania

Mieszkania - pokoje Sielpia Wielka

Oferujemy również komfortowo urządzone mieszkania dla turystów.

 

Pokoje letniskowe dla turystów na wynajem.

 


Szukasz ciekawego miejsca na wakacje, które nie zostało jeszcze odkryte przez twoich znajomych i znajduje się w Polsce? Jesteś w odpowiednim miejscu, bowiem u nas znajdziesz wszystko co jest Ci potrzebne. Sielpia Wielka to miejsce, w którym na pewno się zakochasz i będziesz do niego wracać – mamy dla Ciebie najlepsze pokoje letniskowe!


Dlaczego warto odwiedzić Sielpię?


Pokoje dla turystów jakie oferujemy Państwu do wynajęcia są przygotowane na przyjęcie dużej ilości osób, nawet, jeśli przybywacie ze swoimi Pupilami. Z naszej strony możecie liczyć na wygodne łóżka, świeże pościele i wyżywienie, jesteśmy do Państwa dyspozycji właściwie przez cały czas.


A co oferujemy Państwu ze strony turystycznej?


Tutaj atrakcji jest wręcz co nie miara! Począwszy od typowych dla naszego regionu atrakcji takich jak zalew pobliskie muzeum czy po prostu przepiękna okolica złożona z sosnowych lasów, poprzez szlaki rowerowe oraz piesze, aż do atrakcji takich jak zamek w Chęcinach, a właściwie jego ruiny, najstarszy Dąb Bartek, krasowa jaskinia Raj, która zachwyca bogactwem kalcytowych form znajdujących się wewnątrz czy też Góra Świętej Katarzyny oraz wiele innych zabytków, których nazwy musicie poznać sami!


Jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc jest chyba to, w którym możemy zobaczyć najsłynniejszy Dąb Bartek – jego rozmiary są wprost imponujące. W tej chwili dąb ten ma 30 metrów wysokości, a jego średnica to aż 40 metrów! Takie drzewo naprawdę trzeba zobaczyć!


Jeśli więc szukacie niebanalnego miejsca na wakacje, a kochacie góry, wybierzcie się do nas, a gwarantujemy, że pokochacie to miejsce tak jak my!