Sielpia: Domki letniskowe, pokoje i mieszkania wakacyjne w Sielpi

Sielpia Wielka

 

 

SIELPIA JEST MIEJSCOWOŚCIA LETNISKOWA POŁOŻONA WSRÓD SOSNOWYCH LASÓW,NAD MALOWNICZYM ZALEWEM RZEKI CZARNEJ.ZACHWYCI PAŃSTWA KRYSTALICZNIE CZYSTYM POWIETRZEM,SOSNOWYMI LASAMI,SPOKOJEM I POŁOŻENIEM Z DALA OD OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH.

 

    
JEST JEDNA Z NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANYCH MIEJSCOWOŚCI W ŚWIĘTOKRZYSKIM.ZARÓWNO DOROŚLI JAK I DZIECI NIE POWINNI MIEĆ W SIELPII POWODÓW DO NARZEKAŃ.OD LAT SIELPIA PRZYCIAGA WĘDKARZY Z CAŁEGO KRAJU DZIEKI BOGACTWU ŻYJACYCH W 60 Ha AKWENIE RYB,GŁOWNIE SZCZUPAKÓW,LESZCZY,SANDACZY I OKONI.GRZYBIARZE RÓWNIEŻ MAJA POWODY DO ZACHWYTU.W SOSNOWYCH LASACH PACHNACYCH ŻYWICA AŻ ROI SIĘ OD SMAKOWITYCH GATUNKÓW GRZYBÓW.PASJONACI GRZYBOBRANIA WRACAJA NIE TYLKO Z KOSZAMI PEŁNYMI PIĘKNYCH OKAZÓW ALE RÓWNIEŻ Z JAGODAMI I POZIOMKAMI.

 

 

   SIELPIA STANOWI DOSKONAŁY PUNKT WYPADOWY DO WIELU OBIEKTÓW TURYSTYCZNYCH TAKICH JAK-JASKINIA RAJ,RUINY ZAMKU W CHĘCINACH,SKANSEN WSI KIELECKIEJ,DAB BARTEK,CZY MUZEUM ZAGŁĘBIA STAROPOLSKIEGO W SIELPII. 60 HEKTAROWY AKWEN WODNY Z PIASZCZYSTA PLAŻA I WYPOŻYCZALNIA SPRZETU WODNEGO DAJE GWARANCJĘ UDANEGO WYPOCZYNKUDLA MIŁOŚNIKÓW    NOCNEGO ŻYCIA DO WYBORU DYSKOTEKI,POTAŃCÓWKI,PUBY I KAWIARNIE OTWARTE NIEMAL DO ŚWITU.

    PRZYJAZD DO SIELPII GWARANTUJE PAŃSTWU WSPANIAŁY RELAKS I WYPOCZYNEK.

        

                 

                             

                                                  

 


INFORMATOR.pdf (kliknij aby zobaczyć)

  • domki letniskowe
  • domki letniskowe
  • domki letniskowe
  • domki letniskowe
  • domki letniskowe
  • domki letniskowe
  • domki letniskowe
  • domki letniskowe
  • domki letniskowe

 

Sielpia Wielka - Informacje

 

 

Województwo Świętokrzyskie to jeden z najbardziej lubianych regionów przez turystów, którzy co roku tłumnie przybywają nie tylko z Polski, ale przede wszystkim spoza granic naszego cudownego kraju. W tych właśnie okolicach, miejscem zasługującym na szczególną uwagę i docenianym przez coraz większe grono ludzi jest Sielpia Wielka, miejscowość wypoczynkowa obfitująca w wiele atrakcji.

 

Dlaczego warto wybrać się do Sielpi Wielkiej?

 

Odpowiedź jest prosta – ponieważ okolica jest przepiękna, widoki zjawiskowe, ludzie bardzo życzliwi, a do tego rozrywki znajdzie dla siebie naprawdę każdy. Wśród atrakcji przygotowanych dla turystów, bowiem znajdują się między innymi niebanalne szlaki turystyczne, zarówno szlakowane szlaki pisze jak i oczywiście znakowane szlaki rowerowe, każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnik wszelkiego typu aktywności będzie więc zadowolony.

 

To, co najbardziej zachwyci Państwa wybierając Sielpię Wielką na swój cel wakacyjny i miejsce relaksu, odpoczynku i oddawania się w zapomnienie, to przede wszystkim położenie. Sielpia leży bowiem wśród przepięknych i pachnących lasów sosnowych, dokładnie na wzgórzach koneckich, nad malowniczą rzeką Czarną. W jej najbliższym otoczeniu możemy cieszyć się bogactwem przyrody zarówno ożywionej jak i nieożywionej, bowiem niedaleko znajduje się rezerwat. Największą atrakcją i tym, co w Sielpi jako pierwsze „rzuca się w oczy” z typowych dla tego miejsca „obiektów” jest oczywiście ogromny zalew, który rozciąga się aż na 60 hektarów i obfituje w piaszczyste plaże. Dla turystów, szczególnie w trakcie lata jest to nie lada atrakcja.

 

Zalew Sielpia Wielka

 


Sielpia Wielka to miejsce naprawdę wyjątkowe, w którym z pewnością nie ma czasu na nudę. To idealna miejscowość turystyczna, która obfituje w wiele atrakcji zarówno dla osób, które lubią wypoczynek czynny jak i bardziej bierny.


Atrakcje Sielpi


Sielpia Wieka, która jest sercem, a nawet perłą województwa świętokrzyskiego powala turystom na odkrywanie naprawdę niebanalnych miejsc. Wśród najważniejszych, wartych odwiedzin miejsc znajduje się między innymi Dąb Bartek, szlaki turystyczne rowerowe i piesze, które są oznakowane oraz zabytki. Jednak miejsce, które wręcz zapiera dech w piersiach jest jedno i nie można pomylić go z żadnym innym.

 

Znajdujący się między wspaniałymi drzewami sosnowymi zalew o powierzchni ponad 60 hektarów to naprawdę zjawiskowa atrakcja. Piaszczyste plaże powodują, że turyści bardzo chętnie odwiedzają go w szczególności latem.

 

Najważniejsze jest jednak otoczenie zalewu, czyli wspomniane wcześniej sosnowe drzewa, które tak cudownie pachną żywicą, iż tworzą wręcz klimat uzdrowiskowy. Nad zalewem można spędzić czas bardzo miło, wypocząć, napawać się bliskością niebanalnej przyrody i przede wszystkim zapomnieć o troskach. Wiele osób docenia tę atmosferę i czuje się po takich wakacjach znacznie lepiej, dokładnie tak jak to bywa nad morzem. Sielpia to w chwili obecnej miejsce posiadające bardzo rozwiniętą infrastrukturę turystyczną i wypoczynkową.

 

Jeśli szukacie państwo takiego miejsca na wakacje to Sielpia oferuje Wam wszystko co najlepsze. Zapraszamy nad zalew!